Hasiči z Janovic

        Hasičský sbor Janovice je sestaven z dobrovolných hasičů, kteří působí v obci se statutem JPO 3. Znamená to připravenost na pohotovost a rychlé reakce na tísňová volání na 150.

Hasiči z Janovic

        Hasiči Janovice jsou zapojeni do integrovaného záchranného systému Moravskoslezského kraje. Hasičská zbrojnice se nachází v Janovicích (okres Frýdek-Místek) u příjezdové komunikace - silnice 3. třídy č. 48413. V základní výbavě sboru jsou tři vozidla, dvě cisterny, KAROSA LIAZ, ŠKODA LIAZ   a dopravní automobil FORD Transit.

        Kromě záchranářské činnosti je Sbor dobrovolných hasičů Janovice v okrese Frýdek-Místek významným společenským prvkem v ob ci Janovice a pořádá mnoho kulturních, sportovních a zábavních akcí pro děti i dospělé, které jsou garantovány obcí Janovice. SDH Janovice je vždy připravený sbor, jehož členové pořádají pravidelně cvičení a zúčastňují se soutěží. K nejznámějším z nich patří tzv. "Ondrášův pohár" konaný již od roku 1972, kdy Hasiči z Janovic několikrát obsadili 1. místo.

Novinky

Výroční schůze

Výbor Sdh Janovice, srdečně zve všechny členy našeho spolku na výroční členskou schůzi. Dne 7. 12. 2013  v 17:00 h, v prostorách Hasičské zbrojnice Janovice. Sebou členskou kartu.
Celý článek

Lampiónový průvod

Dne 8.11. 2013 se uskuteční Lampiónový průvod, který začně v 17 hodin před základní školou v Janovicíh a následuje pochod obci a průvod bude zakončen v obecním hostinci. Na akci budou dohlížet...
Celý článek

Schůzky dětí

Termíny schůzky dětí jsou :  4.11.2013 , 18.11.2013 , 2.12.2013  Mezi 16 - 17 hodinou večerní V prostorách SDH Janovice
Celý článek

Odráškův a Ondrášův pohár

SDH Janovice,  zve na tradiční pohárové soutěže, které se uskuteční 22. 6.  a 5.7. 2013. V sadu janovických hasičů. Více v sekci  Kalendář akcí.
Celý článek

Kontaktujte nás

Anketa

Jaký názor mate na tyto stránky?

Je to hrůza 33 16%

Celkový počet hlasů: 210

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: