Hasiči z Janovic

        Hasičský sbor Janovice je sestaven z dobrovolných hasičů, kteří působí v obci se statutem JPO 3. Znamená to připravenost na pohotovost a rychlé reakce na tísňová volání na 150.

Hasiči z Janovic

        Hasiči Janovice jsou zapojeni do integrovaného záchranného systému Moravskoslezského kraje. Hasičská zbrojnice se nachází v Janovicích (okres Frýdek-Místek) u příjezdové komunikace - silnice 3. třídy č. 48413. V základní výbavě sboru jsou tři vozidla, dvě cisterny, KAROSA LIAZ, ŠKODA LIAZ   a dopravní automobil FORD Transit.

        Kromě záchranářské činnosti je Sbor dobrovolných hasičů Janovice v okrese Frýdek-Místek významným společenským prvkem v ob ci Janovice a pořádá mnoho kulturních, sportovních a zábavních akcí pro děti i dospělé, které jsou garantovány obcí Janovice. SDH Janovice je vždy připravený sbor, jehož členové pořádají pravidelně cvičení a zúčastňují se soutěží. K nejznámějším z nich patří tzv. "Ondrášův pohár" konaný již od roku 1972, kdy Hasiči z Janovic několikrát obsadili 1. místo.

Novinky

Vyroční výborová schůze

V pátek 8. ledna 2016 se bude konat v prostorách hasičské zbrojnice v Janovicích vyroční výborová schůze, 17:30 zahájení schůze. S sebou si přineste členské průkazy a peníze na úhradu příspěvku.
Celý článek

Blahopřání

Krásné svátky vánoční, hodně dárku a splněných přání a do nového roku vykročít správnou nohou přejí Hasičí z Janovíc.
Celý článek

Lampionový průvod

V pátek 13.11. od 17:30 proběhne už tradiční Svatomartinský Lampionový průvod. Součástí je stezka odvahy + světelná a ohníhvá show. 
Celý článek

Návštěva ostravy

Dne 8.10.2015 jsme byli na slavnostním předáváním techniky a věcí na HZSMSK v Ostravě....Naše jednotka dostala 2 ks dýchací  techniky a 2 ks náhradní láhve , 1 ks digitální radiostanice do...
Celý článek

Janovické kopečky

Obec Janovice ve spolupráci s místními spolky, vás všechny srdečně zve na cyklistický závod Janovické kopečky...Sraz a prezentace v sadu Petra Bezruče od 9:30 do 10:00 hodiny
Celý článek

Ondrašův pohár

Dne 6. června proběhne tradiční ondrášův pohár, který startuje ve 13:00 viz pozvanka. Srdečně vás všechny zvou Hasiči z Janovic
Celý článek

Ondráškův pohár

Srdečně Vás všechny zveme na soutěž pro mladé hasiče, Ondráškův pohár bude zahájen v 9:30 více informací v pozvánce v sekci Kalendář akcí.
Celý článek

Kontaktujte nás

Anketa

Jaký názor mate na tyto stránky?

Je to hrůza 19 13%

Celkový počet hlasů: 144

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: