Hasiči z Janovic

        Hasičský sbor Janovice je sestaven z dobrovolných hasičů, kteří působí v obci se statutem JPO 3. Znamená to připravenost na pohotovost a rychlé reakce na tísňová volání na 150.

Hasiči z Janovic

        Hasiči Janovice jsou zapojeni do integrovaného záchranného systému Moravskoslezského kraje. Hasičská zbrojnice se nachází v Janovicích (okres Frýdek-Místek) u příjezdové komunikace - silnice 3. třídy č. 48413. V základní výbavě sboru jsou tři vozidla, dvě cisterny, KAROSA LIAZ, ŠKODA LIAZ   a dopravní automobil FORD Transit.

        Kromě záchranářské činnosti je Sbor dobrovolných hasičů Janovice v okrese Frýdek-Místek významným společenským prvkem v ob ci Janovice a pořádá mnoho kulturních, sportovních a zábavních akcí pro děti i dospělé, které jsou garantovány obcí Janovice. SDH Janovice je vždy připravený sbor, jehož členové pořádají pravidelně cvičení a zúčastňují se soutěží. K nejznámějším z nich patří tzv. "Ondrášův pohár" konaný již od roku 1972, kdy Hasiči z Janovic několikrát obsadili 1. místo.

Novinky

Ondráškův pohár

Srdečně Vás všechny zveme na soutěž pro mladé hasiče, Ondráškův pohár bude zahájen v 9:30 více informací v pozvánce v sekci Kalendář akcí.
Celý článek

Hasičský Bál

V sobotu 24.1. se bude konat Tradiční Hasičský Bál v Hostinci Ondráš, záčátek v 19:00. Lístky jsou k dispozici u paní Benešové. Srdečně vás všechny zvou Hasiči z Janovic
Celý článek

Výroční schůze

Dne 9.1. 2015 se bude konat výroční výborová schůze členů sboru dobrovolných hasičů začátek v 17:30h. Srdečně zveme všechny členy.
Celý článek

Konec sezony a volby

Važení příznivci hasičského sportu, skončila nám sezona poslední soutěží v Kunčicích p. O. a blíží se nám komunální volby. Kandidáty za hasiče jsou starosta Martin Zdrálek, jeho žena Jana Zdrálková,...
Celý článek

Soutěže

I během léta vyvíjí soutěžní tým aktivitu, fotky ze soutěží ve fotogalerií.
Celý článek

Kontaktujte nás

Anketa

Jaký názor mate na tyto stránky?

Je to hrůza 19 13%

Celkový počet hlasů: 142

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: