Vitejte na stránkách Hasičů z Janovic

        Hasičský sbor Janovice je sestaven z dobrovolných hasičů, kteří působí v obci se statutem JPO 3. Znamená to připravenost na pohotovost a rychlé reakce na tísňová volání na 150.

Hasiči z Janovic

        Hasiči Janovice jsou zapojeni do integrovaného záchranného systému Moravskoslezského kraje. Hasičská zbrojnice se nachází v Janovicích (okres Frýdek-Místek) u příjezdové komunikace - silnice 3. třídy č. 48413. V základní výbavě sboru jsou tři vozidla, dvě cisterny, KAROSA LIAZ, ŠKODA LIAZ   a dopravní automobil FORD Transit.

        Kromě záchranářské činnosti je Sbor dobrovolných hasičů Janovice v okrese Frýdek-Místek významným společenským prvkem v ob ci Janovice a pořádá mnoho kulturních, sportovních a zábavních akcí pro děti i dospělé, které jsou garantovány obcí Janovice. SDH Janovice je vždy připravený sbor, jehož členové pořádají pravidelně cvičení a zúčastňují se soutěží. K nejznámějším z nich patří tzv. "Ondrášův pohár" konaný již od roku 1972, kdy Hasiči z Janovic několikrát obsadili 1. místo.

Novinky

Soutěže

I během léta vyvíjí soutěžní tým aktivitu, fotky ze soutěží ve fotogalerií.
Celý článek

Ondráškův pohár

Srdečně Vás všechny zveme na soutěž pro mladé hasiče, Ondráškův pohár bude zahájen v 9:00 více informací v pozvánce v sekci Kalendář akcí.
Celý článek

Výjezd jednotky

Dnes v odpoledních hodinách se uskutečnil výjezd jednotky ke zřícenému malému letadlu v obci Lubno. Akce se zúčastnily jednotky SDH i HZS dále byla nápomocná záchranná i horská služba včetně...
Celý článek

Baška, Lubno

Zítra se uskuteční soutěž v Bašce od 13:00 a Lubno ve stejný čas. Zúčastníme se obou soutěží
Celý článek

Krajské kolo v PS

Dne 7. - 8. 6. 2014, se koná Krajské kolo v Požarním Sportu na Městském stadioně v Ostravě - Vítkovicích. Začátek v 8:00 a ukončení následující den odpoledne.
Celý článek

Pražmo

V sobotu 31.5. se uskuteční soutěž na Pražmě od 13:00. Trénink v sadě 28.5. v 17:00h.
Celý článek

Kontaktujte nás

Anketa

Jaký názor mate na tyto stránky?

Je to hrůza 18 13%

Celkový počet hlasů: 138

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: